Fest/event

Bokning fest och konferens –

Allmänna förfrågningar: info@eatery.se eller info@vandernootska.se
Miriam Andreasson – miriam.andreasson@eatery.se eller telefon: 070-2929748 eller 08-644 99 60

Bokning på specifik anläggningar eller bordsbokningar 

Eatery Luma Park – nås på telefon: 076-0726332 eller luma@eatery.se
Eatery Sundbyberg – nås på telefon: 076-0831969 eller sundbyberg@eatery.se
Eatery Gärdet – nås på telefon: Tel:073-6514533  eller gardet@eatery.se
Eatery Kista Gate – nås på telefon: 070-783 22 87 eller kistagate@eatery.se
Eatery Kista Nod – nås på telefon: 072-450 20 73 eller kistanod@eatery.se
Eatery Sickla – nås på telefon: 076-0833619 eller sickla@eatery.se
Van der Nootska Palatset – 08-644 99 60 eller på info@vandernootska.se

Kontoret

VD – Peter Erlandsson VD – nås på peter@eatery.se eller telefon 070-8720707
Vice VD – Christin Hüber – chef affärsområde offentlig sektor – nås på christin.huber@eatery.se eller telefon 072-1840954
Ekonomi – Sarah Jonsson – sarah.jonsson@eatery.se  eller telefon 072-3331089
Personal – Jessica Petrén – jessica.petren@eatery.se eller telefon 070-5714651

Meny
Translate »